O MNIE


O MNIE

Posiadam doświadczenie zawodowe, które zdobyłem m.in. pracując przez wiele lat w zakładach produkujących meble z drewna i materiałów drewnopochodnych, w których zajmowałem się kontrolą działań produkcyjnych i rozwiązywaniem problemów natury technicznej, organizacyjnej i personalnej. Prowadziłem nadzór nad bezpiecznym prowadzeniem produkcji, kontrolowaniu bieżących kosztów produkcji i podejmowaniu właściwych działań w kierunku ich minimalizacji. Wykonywałem dokumentację technologiczno-konstrukcyjną (kalkulacje, specyfikacje, rysunki).

Swoje doświadczenie w technologii i konstrukcji wyrobów z drewna opieram na projektowaniu przestrzennym przy wykorzystaniu programów z grupy CAD, jest to potwierdzone certyfikatem egzaminatora ECDL CAD nr PL-ECAD0073 oraz Certyfikat ECDL nr PL-0908142.

Jestem autorem projektu w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego który został zrealizowany w latach 2008-2009 w ZSO i T w Słupsku.

W roku 2010 zostałem wyróżniony jako jeden z 16 innowacyjnych nauczycieli w Polsce w ogólnopolskim konkursie "Innowacyjny Nauczyciel 2010".

© COPYRIGHT WWW.PROJEKTYMEBLI.EU | WSZELKIE PRAWA ZASTRZEŻONE
WYKONANIE: MATEUSZ BIELINSKI