KOREPETYCJE PRZEDMIOTY ZAWODOWE ON-LINE - STOLARZ, TECHNIK TECHNOLOGII DREWNA


OPIS ZAJĘĆ

Prowadzone przeze mnie zajęcia metoda projektów zgodnie z przysłowiem „Nauczyciele tylko otwierają drzwi, wejść musisz sam” nie tylko wzbogacają wiedzę w zakresie przedmiotów takich jak rysunek techniczny, technologia drewna, maszyny i urządzenia do obróbki drewna, materiałoznawstwo, matematyka itp. ale przede wszystkim przyczyniają się do poprawienia umiejętności rozwiązywania typowych problemów zawodowych o charakterze „łączenie teorii z praktyką” w przemyśle drzewnym.

Ponadto założeniem tych zajęć jest udział uczestników w realizacji kilku modułów, tak aby zajęcia które dają wiedzę i umiejętności praktycznej pracy tworzenia dokumentacji konstrukcyjno-technologicznej mogły być skonfrontowane z funkcjonowaniem w zmiennych warunkach pracy.

Oprócz tego stosuję uniwersalne techniki przekazywania i sprawdzania wiedzy - w myśl zasady - "zrozum i zapamiętaj", "zrób to sam", "uzasadnij dlaczego tak?".

Wiedza zebrana w pigułce została tak opracowana, aby przyspieszyć przyswajanie materiału i ułatwić jego zrozumienie oraz utrwalenie.

Materiały udostępniam w formie prezentacji.

Zajęcia przygotowujące do egzaminu potwierdzające kwalifikacja zawodowe w zawodzie stolarz część teoretyczna i technik technologii drewna-część teoretyczna i praktyczna:

ZAKRESCENY


indywidualnie:

w grupie (2 do 3 osoby):

TERMINYKONTAKTDOSTĘPNOŚĆMIEJSCE LEKCJI


On-line
© COPYRIGHT WWW.PROJEKTYMEBLI.EU | WSZELKIE PRAWA ZASTRZEŻONE
WYKONANIE: MATEUSZ BIELINSKI